Facebook

Newsletter

Praktické zkušenosti klientů

Naše služby » Diagnostika těla MFK » Praktické zkušenosti klientů

Martin

Martin Vacek prochází od narození daleko trnitější cestou, než kdokoliv jiný. Je téměř slepý a vážně mentálně postižený. Přesto v jeho životě nechybí to nejdůležitější -- rodina, přátelé, zájmy a práce. Nechybí v něm ani běžné těžkosti a bolesti. Ty mu pomáhá řešit fyzioterapeutka Magdalena Marková, která pracuje nejen na Martinových svalech, ale také na rozvoji společné komunikace a důvěry. Dokument vám zodpoví mnoho těžkých otázek.

 

Davide

Davide Bigarella je mladý italský číšník, který si celý život myslel, že má jen malý problém se zády. Před několika lety mu však bylo diagnostikováno hned několik výhřezů plotének. Své bolesti začal léčit až ve chvíli, kdy se náhodně setkal s terapeutem MFK. Pavel Brynda byl v Itálii na dovolené a Davidovo zkřivené tělo ho upoutalo natolik, že mu sám nabídl léčbu. Davidův stav byl velmi vážný, a proto následovaly terapeutické cesty na trase Česko-Itálie. Sledujte průběh a výsledek léčby, kterou motivovala bezedná víra v uzdravení.

 

Marko

Marko Iglić je na první pohled spokojený energický vysokoškolák. Ve skutečnosti se však za svůj krátký život musel potýkat s řadou úrazů, zlomenin a narkóz. To vše se podepsalo na jeho vyčerpaném funkčním svalovém systému. K celkové terapii ho však přivedl až poslední úraz - komplikovaná zlomenina zápěstí. Tehdy se setkává s fyzioterapeutkami Dominikou Vavrovou a Natalií Hruškovou. Marko dal mladým studentkám a terapii MFK svou důvěru a naději. Ve svém stylu skočil do léčby po hlavě a našel mnohem víc než jen úlevu pro své unavené svaly.

 

Informace použity z http://www.mfkcentrum.cz/