Facebook

Newsletter

Tuňákové kousky

Doporučujeme » Tuňákové kousky

Informace k produktu ESTASS tuňákové kousky:

Objednejte si tento výrobek, který obsahuje pouze čisté maso včetně masové drti - neobsahuje odřezy kostí, kůže, vnitřností (70% masové kostky, 30% drť). Vyroben tzv. „Z prvního ražení“ a zjistíte, že má ...

  • Výbornou cenu - za kvalitu se platí, ale u nás únosně, přesvědčíte se sami..
  • Jedinečnou chuť - čistá, jemná chuť tuňáka, nezkažená zápachem rybiny
  • Dlouhou trvanlivost - až 3 roky v 28°C, ale jak ochutnáte, sníte jej na posezení
  • Vysoký obsah bílkovin - vhodný jak pro redukční diety, tak pro sportovce v objemovce

Naše tuňákové kousky obsahují mnoho bílkovin, omega3 mastné kyseliny a naopak žádné sacharidy. Jsou zdrojem FOSFORU, ŽELEZA, DRASLÍKU, JODU, ZINKU, či vitamínů A, E, B. Olej, ve kterém je ryba naložena, je většinou slunečnicový, díky kterému se živiny dobře vstřebávají do těla. Nepoužíváme levnější směs rostlinných olejů. Kvalita rybího masa a oleje může být u každého výrobku diametrálně odlišná, tak jako i velikost podílu obou složek. 

Složení:

„Z prvního ražení“ OBSAH VE 100g : BÍLKOVINY: 22,6g, SŮL: 2g, TUKY: 12,60g, z toho NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY: 1,70g, SACHARIDY: 0g, z toho CUKRY: 0g .

 

Produkty prodáváme v následujích baleních:

  • 650g    - 199Kč
  • 1000g  - 270Kč
  • 7000g  - 1590Kč

Naše tuňákové kousky jsou vyrobeny s certifikátem Dolphin Safe. Jedná se o šetrný způsob lovu tuňáků s ohledem na delfíny, které je často doprovázejí - tedy lov tuňáků bez obklíčení delfínů. Zavedena v devadesátých letech americkou nevládní organizací Earth Island Institute (EII). 

 

V čem je náš tuňák lepší?

Lepší??? Je nejlepší, ostatně vyzkoušejte, pak pochopíte...:-) nebo Jak říkal můj děda, "lepší 1x ochutnat, než 10x slyšet chválu.".